SST İstanbul Travel Seyahat Acentası

İstanbul Seyahat"in bir iştiraki olan STT İstanbul Travel Seyahat Acentası 2005 yılında TURSAB üyesi olarak faaliyete geçmiş, 2006 yılında IATA üyesi olmuş ve bu tarihten itibaren satış noktası sayısını 2"den 30"a, personel sayısını ise 6"dan 50"ye çıkarmış, sekörün önde gelen firmalarıyla kurduğu birlikteliklerle başta yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti satışları, tur organizasyonları, otel rezervasyonları, Cruise turizmi gibi sektörü oluşturan tüm ürünlerin satışını başarıyla gerçekleştirmiştir. Çok yakında hizmete girecek olan internet sitesi ile porföyünde bulunan tüm ürünlerin satışını internet ortamında misafirleriyle buluşturmaya hazırlanan firmamız getireceği yeniliklere en iyi hizmeti sunmaya ve misafirlerinin güvenine layık olmaya devam etmektedir.

Aleyna Sigorta

2000 yılında kurulan Aleyna Sigorta İstanbul seyahat çatısı altında ve güneş sigorta bünyesinde faaliyetlerine devam eden yetkili sigorta acentasıdır. Hizmet kalitesi ve geniş portföyü ile Güneş sigortanın en iyi acenteleri arasında yer almaktadır. Kasko, Ferdi kaza sigortası, Zorunlu koltuk sigortası, Trafik sigortası, Yangın, İşyeri, Konut, Sağlık, Yeşil kart sigortası gibi yurt içive yurtdışı tüm branşlarda hizmet vermektedir.

sttshop.net

sttshop.net İstanbul seyahat’in grup şirketlerinden, Tuana mobil telefon teknolojileri ve elektronik ürünleri ltd şti. tarafından kurulmuştur. İnternet üzerinden güvenli bir ortamda alışveriş yapılması için, kurulan bir online alışveriş sitesi olacaktır.Eylül/2009’da tüm altyapı ve kurulum işlemleri tamamlanınca müşterilerimiz, istedikleri ürünleri internet üzerinden, güvenli bir şekilde alabilecektir.

Tuana Mobil

Tuana mobil telefon teknolojileri ve elektronik ürünleri ltd. şti. İstanbul seyahat’in grup şirketi olarak 2009 yılında kurulmuştur. Cep telefonu, bilgisayar, laptop vb elektronik ürünlerini yurtdışından ithal etmektedir. Distribütörlüğünü yaptığı markaların ve ithal edilen diğer elektronik ürünlerinin yurtiçinde toptan dağıtımını ve pazarlamasını yapmaktadır.