Yükleniyor..
Nereden
Nereye
Yolculuk Tarihi
Havalimanı Seferleri

İstanbul Seyahat A.Ş olarak İstanbul Yeni Havalimanından Tekirdağ ve Çorluya karşılıklı olarak tarifeli seferlere düzenlemekteyiz

Başta Trakya bölgesi olmak üzere Türkiyenin sahil şeritlerine Akdeniz, Ege ve Karadeniz bölgesinin büyük kısmına birinci kalite ve güvenilir hizmet sunan İstanbul Seyahat A.Ş, İstanbul Havalimanına ulaşım için Tekirdağ ve Çorlu dan karşılıklı olarak İstanbul havalimanı seferlerine başladı.

İstanbul havalimanından şehirlerarası tarifeli seferler düzenleyen İstanbul Seyahat A.Ş Tekirdağ ve Çorludan sonra 03.07.2020 tarihi itibari ile Edirne - Lüleburgaz İstanbul Havalimanı seferlerine de başlamıştır.  

Türsab (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyesi olan İstanbul Seyahat A.Ş Türsab Trakya bölgesel yürütme kurulu ile birlikte hareket ederek daha önceki dönemlerde Trakya bölgesinden İstanbul Atatürk havalimanına ulaşımda yaşanan zorlukları bu proje ile ortadan kaldırmayı hedefliyor.

Trakya bölgesinin lider turizm firması, İstanbul Havalimanı işletmecisi İGA tarafından düzenlenen şehirlerarası yolcu taşımacılığı ihalesinin Tekirdağ-Çorlu-Çerkezköy-Lüleburgaz Edirne İstanbul Havalimanı güzergâhında tarifeli sefer düzenleme haklarını aldı.

Trakya bölgesinden havalimanına yapılan seferlerde tek yetkili taşımacı olan İstanbul Seyahat A.Ş, 15 Nisan 2019 tarihinden itibaren yolcularımıza hizmet vermekteyiz
 

  • Başlangıç noktası, Tekirdağ Otogar olan seferlerimiz devamında Çorlu Ağırbakım hareket merkezimizden kalkış yaparak İstanbul havalimanına ulaşmaktadır. Seferlerimiz 24 saate yaygın bir şekilde her 2 saatte bir Tekirdağ-İstanbul Havalimanı güzergâhında karşılıklı olarak düzenlenmektedir.
  • Edirne hareketli olan seferlerimizde ise Babaeski-Lüleburgaz güzerğahını kullanarak istanbul havalimanına ulaşım sağlanmkatadır.
  • Kırklareli yolcularımız için Edirne hareketli seferlere Kırklareli- Babaeski arasında transfer hizmeti sunularak havalimanına ulaşımı kolaylıkla sağlanmaktadır.
  • Çanakkale-Keşan-Malkara güzergahından gelecek yolcular için ise-Tekirdağ seferleri ile İstanbul Havalimanı seferleri birbirlerine entegre edilmiş bulunuyor.
  • Sefer saatlerimiz için www.istanbulseyahat.com.tr adresin den havalimanı seferlerine tıklayarak bilgi alabilirsiniz.
  • İstanbul havalimanı Ulaşım bedeli ve sefer saatlerimiz için www.istanbulseyahat.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
  • Havalimanı seferleri için direk telefon numaramız: 0533 209 15 59
Yukarı Çık
1940 Yılından İtibaren Güven Veriyoruz
İstanbul Seyahatin 1940 Yılında Abit Tırış tarafından kurulmasıyla birlikte, ilk olarak Samsun Çarşamba'dan Giresun Alucra'ya düzenlenen otobüs seferleri ile karayolu yolcu taşımacılık sektöründe günümüze kadar sürecek olan uzun soluklu yolculuğuna başlangıcı yapılır.

Firmanın kurucusu Abit Tırış'tan bayrağı teslim alan oğlu Talip Tırış 1975 Yılında İstanbul Anadolu Otogarının kurulması ile birlikte trakya bölgesinde ilk olarak İstanbul-Çorlu hattında çalışmaya başlar. Aynı yıllarda Avrupa'nın çeşitli ülkelerine seferler düzenleyerek dış hatlara açılır.

3.Kuşak olarak yönetimi devralan Selami Tırış ile birlikte güvenli yolcu taşımacılığı ve hizmet kalitesini ön planda tutarak büyüyen firma, başta Trakya bölgesi olmak üzere Türkiye'nin sahil şeritlerine Akdeniz, Ege ve Karadeniz bölgesinin büyük bir kısmına seferler düzenlemeye başlamıştır.
Devamını Görüntüle
Bize Ulaşın
0850 222 59 59
Büyük İstanbul Otagarı No:67-68-69 Bayrampaşa / İstanbul
Bizi Takip Edin
Kampanyalardan Haberdar Olun İndirim ve promosyonlardan anında haberdar olmak istermisiniz ?