Yükleniyor..
Filomuz

1940 senesinde kurulan ve 1975 senesinden beri de taşımacılık sektöründeki konumunu gitgide sağlamlaştıran İstanbul Seyahat A.Ş. firması, günümüzde yenilenmiş, son derece lüks ve konforlu filosu ile adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Özellikle son 2 yılda yapılan yatırımlar ile genişletme ve donanımsal gelişme anlamında filosu üst düzeye getirilen İstanbul Seyahat A.Ş. misafirlerine kusursuz, güvenilir, hızlı ve de konforlu bir yolculuk vadediyor. Araç kapasitesi, büyüklüğü, modeli vb. bilgilere göz gezdirebileceğiniz gibi dilediğiniz zaman firmayı arayarak da filo hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Gün geçtikçe filosunu daha da genişleten İstanbul Seyahat A.Ş. sayesinde konforlu, lüks ve keyifli bir otobüs yolculuğu yapabilirsiniz. İstanbul Seyahat filosunun büyük bir çoğunluğunun lüks Mercedes araçlardan oluştuğunu da belirtelim. Araçların düzenli olarak bakımının yapılması ve özel seyahat sigortası imkanı sunulması da yolcuların gönül rahatlığı ile İstanbul Seyahat’i tercih etmesini sağlıyor.

Her geçen gün filosunu daha da geliştiren ve genişleten İstanbul Seyahat firmasını yakından takip etmek için istanbulseyahat.com.tr adresine göz atabilir ve son derece donanımlı araçlarına bakabilirsiniz. İşte İstanbul Seyahat filosu hakkında güncel bilgiler:

İstanbul Seyahat 2019 Yılı Güncel Filo Bilgileri

  • 30 adet 2014 model ve üzeri Mercedes Tourismo otobüs
  • 40 adet 2014 model ve üzeri Mercedes Travego otobüs
  • 15 adet 2014 model ve üzeri 2+1 koltuk premier sınıf Mercedes Tourismo otobüs
  • 25 adet 2016 model ve üzeri Ford Transit servis aracı
  • 15 adet 2014 model ve üzeri model Otokar Sultan servis aracı

 

Yukarı Çık
1940 Yılından İtibaren Güven Veriyoruz
İstanbul Seyahatin 1940 Yılında Abit Tırış tarafından kurulmasıyla birlikte, ilk olarak Samsun Çarşamba'dan Giresun Alucra'ya düzenlenen otobüs seferleri ile karayolu yolcu taşımacılık sektöründe günümüze kadar sürecek olan uzun soluklu yolculuğuna başlangıcı yapılır.

Firmanın kurucusu Abit Tırış'tan bayrağı teslim alan oğlu Talip Tırış 1975 Yılında İstanbul Anadolu Otogarının kurulması ile birlikte trakya bölgesinde ilk olarak İstanbul-Çorlu hattında çalışmaya başlar. Aynı yıllarda Avrupa'nın çeşitli ülkelerine seferler düzenleyerek dış hatlara açılır.

3.Kuşak olarak yönetimi devralan Selami Tırış ile birlikte güvenli yolcu taşımacılığı ve hizmet kalitesini ön planda tutarak büyüyen firma, başta Trakya bölgesi olmak üzere Türkiye'nin sahil şeritlerine Akdeniz, Ege ve Karadeniz bölgesinin büyük bir kısmına seferler düzenlemeye başlamıştır.
Devamını Görüntüle
Bize Ulaşın
0850 222 59 59
Büyük İstanbul Otagarı No:67-68-69 Bayrampaşa / İstanbul
Bizi Takip Edin
Kampanyalardan Haberdar Olun İndirim ve promosyonlardan anında haberdar olmak istermisiniz ?