Yükleniyor..
Seyahat Sigortası

1940 senesinde serüvenine başlayan ve 1975 senesinden beri taşımacılık sektöründe lider konumda hizmet vermeye devam eden İstanbul Seyahat’i diğer firmalardan ayıran en önemli özelliği de sunduğu özel seyahat sigortası. İstanbul Seyahat güvencesi ile yapacağınız otobüs yolculuğu süresince yaşanılabilecek herhangi bir olası problemin kısa süre içerisinde çözüme kavuşabilir olması şüphesiz yolcuları da cezbediyor. Bir İstanbul Seyahat iştiraki olan STT Travel sayesinde yapacağınız yolculuklarda hem kendinizi hem de birlikte seyahat edeceğiniz sevdiklerinizi güvence altına almanız mümkün. 2005 senesinde TURSAB üyesi olarak faaliyete geçen STT İstanbul Travel Seyahat Acentesi, o günden bugüne satış noktası sayısını 2’den 30’a ve personel sayısını da 6’dan 50’ye çıkararak sektördeki güvenilirliğini bir kez daha sağlamlaştırmış oldu.

İstanbul Seyahati ile yapacağınız tüm yolculuklarda STT Travel seyahat sigortası ayrıcalıklarından faydalanarak kusursuz bir tatilin de kapılarını aralayabilirsiniz. Sektörde öncü markalardan biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen İstanbul Seyahat ve iştiraki STT Travel ile kusursuz bir otobüs yolculuğu sizleri bekliyor. Kendiniz ve sevdiklerinizi güvence altına almanın STT Travel ile mümkün olduğu İstanbul Seyahat yolculuklarında yaşanabilecek tüm olası olumsuz durumlarda da özel seyahat sigortası devreye girerek mağduriyetiniz giderilmiş olur. Müşteri memnuniyeti ve güvenilirliğinin önceliği olduğu İstanbul Seyahat firmasının özel seyahat sigortası acentesi STT Travel hakkında detaylı bilgi almak için 7/24 0 850 222 59 59’u arayabilirsiniz.

Yukarı Çık
1940 Yılından İtibaren Güven Veriyoruz
İstanbul Seyahatin 1940 Yılında Abit Tırış tarafından kurulmasıyla birlikte, ilk olarak Samsun Çarşamba'dan Giresun Alucra'ya düzenlenen otobüs seferleri ile karayolu yolcu taşımacılık sektöründe günümüze kadar sürecek olan uzun soluklu yolculuğuna başlangıcı yapılır.

Firmanın kurucusu Abit Tırış'tan bayrağı teslim alan oğlu Talip Tırış 1975 Yılında İstanbul Anadolu Otogarının kurulması ile birlikte trakya bölgesinde ilk olarak İstanbul-Çorlu hattında çalışmaya başlar. Aynı yıllarda Avrupa'nın çeşitli ülkelerine seferler düzenleyerek dış hatlara açılır.

3.Kuşak olarak yönetimi devralan Selami Tırış ile birlikte güvenli yolcu taşımacılığı ve hizmet kalitesini ön planda tutarak büyüyen firma, başta Trakya bölgesi olmak üzere Türkiye'nin sahil şeritlerine Akdeniz, Ege ve Karadeniz bölgesinin büyük bir kısmına seferler düzenlemeye başlamıştır.
Devamını Görüntüle
Bize Ulaşın
0850 222 59 59
Büyük İstanbul Otagarı No:67-68-69 Bayrampaşa / İstanbul
Bizi Takip Edin
Kampanyalardan Haberdar Olun İndirim ve promosyonlardan anında haberdar olmak istermisiniz ?