Yükleniyor..
Diğer Şirketler

STT İstanbul Travel Seyahat Acentası

İstanbul Seyahat"in bir iştiraki olan STT İstanbul Travel Seyahat Acentası 2005 yılında TURSAB üyesi olarak faaliyete geçmiş, 2006 yılında IATA üyesi olmuş ve bu tarihten itibaren satış noktası sayısını 2"den 30"a, personel sayısını ise 6"dan 50"ye çıkarmış, sekörün önde gelen firmalarıyla kurduğu birlikteliklerle başta yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti satışları, tur organizasyonları, otel rezervasyonları, Cruise turizmi gibi sektörü oluşturan tüm ürünlerin satışını başarıyla gerçekleştirmiştir. Çok yakında hizmete girecek olan internet sitesi ile porföyünde bulunan tüm ürünlerin satışını internet ortamında misafirleriyle buluşturmaya hazırlanan firmamız getireceği yeniliklere en iyi hizmeti sunmaya ve misafirlerinin güvenine layık olmaya devam etmektedir.

 

Aleyna Sigorta

2000 yılında kurulan Aleyna Sigorta İstanbul seyahat çatısı altında ve güneş sigorta bünyesinde faaliyetlerine devam eden yetkili sigorta acentasıdır. Hizmet kalitesi ve geniş portföyü ile Güneş sigortanın en iyi acenteleri arasında yer almaktadır. Kasko, Ferdi kaza sigortası, Zorunlu koltuk sigortası, Trafik sigortası, Yangın, İşyeri, Konut, Sağlık, Yeşil kart sigortası gibi yurt içive yurtdışı tüm branşlarda hizmet vermektedir.

 

Yukarı Çık
1940 Yılından İtibaren Güven Veriyoruz
İstanbul Seyahatin 1940 Yılında Abit Tırış tarafından kurulmasıyla birlikte, ilk olarak Samsun Çarşamba'dan Giresun Alucra'ya düzenlenen otobüs seferleri ile karayolu yolcu taşımacılık sektöründe günümüze kadar sürecek olan uzun soluklu yolculuğuna başlangıcı yapılır.

Firmanın kurucusu Abit Tırış'tan bayrağı teslim alan oğlu Talip Tırış 1975 Yılında İstanbul Anadolu Otogarının kurulması ile birlikte trakya bölgesinde ilk olarak İstanbul-Çorlu hattında çalışmaya başlar. Aynı yıllarda Avrupa'nın çeşitli ülkelerine seferler düzenleyerek dış hatlara açılır.

3.Kuşak olarak yönetimi devralan Selami Tırış ile birlikte güvenli yolcu taşımacılığı ve hizmet kalitesini ön planda tutarak büyüyen firma, başta Trakya bölgesi olmak üzere Türkiye'nin sahil şeritlerine Akdeniz, Ege ve Karadeniz bölgesinin büyük bir kısmına seferler düzenlemeye başlamıştır.
Devamını Görüntüle
Bize Ulaşın
0850 222 59 59
Büyük İstanbul Otagarı No:67-68-69 Bayrampaşa / İstanbul
Bizi Takip Edin
Kampanyalardan Haberdar Olun İndirim ve promosyonlardan anında haberdar olmak istermisiniz ?