Yükleniyor..
Otobüs Kiralama

1940 yılında kurulan ve 1975 senesinden günümüze taşımacılık sektöründe kaliteli ve güvenilir hizmet veren İstanbul Seyahat, sadece otobüs seferleri ile değil, aynı zamanda sunduğu otobüs kiralama imkanları ile de ilgi görüyor. Şehirlerarası, şehir içi ya da yurt dışı organizasyonlarınız için otobüs kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. 15-19- 25- 37- 46  kişi kapasiteli, son derece lüks ve konforlu İstanbul Seyahat otobüsleri ile yolculuk yapmanın keyfini doyasıya yaşayın. İstanbul Seyahat güvencesi ile yaşanabilecek problemlerin önüne geçen bir kara yolculuğu için tercih edebileceğiniz otobüs kiralama hizmeti sayesinde bütçenize fayda sağlayabilir ve de güvenilir bir şekilde yolculuk yapmanın konforunu yaşayabilirsiniz.

Özel sigortalı, bakımlarının düzenli olarak yapıldığı, klimalı, teknolojik ve donanımlı İstanbul Seyahat otobüslerini, organizasyon, eğlence ve gezilerinizde tercih edebilir, yolculuğunuz süresince yaşanabilecek olası problemler için 7/24 Seyahat İstanbul ile iletişime geçebilirsiniz. Okul gezileri, tur gezileri, konferans, seminer, iş gezileri vb. organizasyonlarınız için otobüs kiralama hizmetinden faydalanabilir ve böylelikle daha ekonomik bir planlama yapabilirsiniz. İstanbul Seyahat otobüs kiralama hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi edinerek, yolculuk yapacağınız kişi sayısına göre en uygun otobüsü seçebilir ve rezervasyon işlemlerini tamamlayabilirsiniz. 

Araç parkımız tamamen Mercedes marka Minibüs ve Otobüslerden oluşmaktadır.

15-19 kişi kapasiteli araçlarımızda Mercedes Sprinter minibüsleri tercih edebilirsiniz.

37-46 kişilik araçlarımıza Mercedes Tourismo ve Mercedes Travego Otobüslerimizi tercih edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin:

Levent İlice ? 0533 694 78 78

Yukarı Çık
1940 Yılından İtibaren Güven Veriyoruz
İstanbul Seyahatin 1940 Yılında Abit Tırış tarafından kurulmasıyla birlikte, ilk olarak Samsun Çarşamba'dan Giresun Alucra'ya düzenlenen otobüs seferleri ile karayolu yolcu taşımacılık sektöründe günümüze kadar sürecek olan uzun soluklu yolculuğuna başlangıcı yapılır.

Firmanın kurucusu Abit Tırış'tan bayrağı teslim alan oğlu Talip Tırış 1975 Yılında İstanbul Anadolu Otogarının kurulması ile birlikte trakya bölgesinde ilk olarak İstanbul-Çorlu hattında çalışmaya başlar. Aynı yıllarda Avrupa'nın çeşitli ülkelerine seferler düzenleyerek dış hatlara açılır.

3.Kuşak olarak yönetimi devralan Selami Tırış ile birlikte güvenli yolcu taşımacılığı ve hizmet kalitesini ön planda tutarak büyüyen firma, başta Trakya bölgesi olmak üzere Türkiye'nin sahil şeritlerine Akdeniz, Ege ve Karadeniz bölgesinin büyük bir kısmına seferler düzenlemeye başlamıştır.
Devamını Görüntüle
Bize Ulaşın
0850 222 59 59
Büyük İstanbul Otagarı No:67-68-69 Bayrampaşa / İstanbul
Bizi Takip Edin
Kampanyalardan Haberdar Olun İndirim ve promosyonlardan anında haberdar olmak istermisiniz ?