Yükleniyor..
Araç İçi Yeniliklerimiz Devam Ediyor

Seyahat ve taşımacılık sektörüne 1975 yılında adım atan ve o günden bugüne gerek hizmet politikaları gerekse filosu açısından inanılmaz gelişim gösteren İstanbul Seyahat A.Ş. günümüzde lider konumdaki firmalardan biri haline geldi. İstanbul Seyahat, araç filosunu genişlettiği gibi aynı zamanda araç içi yeniliklerini de günden güne daha cazip hale getiriyor. Araç içi donanımın üst düzeyde olduğu Mercedes ve diğer ünlü markaların otobüsleri ile güvenilir taşımacılık hizmeti veren İstanbul Seyahat’in bu anlamda alanında örnek gösterildiğini de belirtelim.

Otobüs yolculuklarınızda konfor ve lükse önem veriyorsanız eğer ilk tercih etmeniz gereken firma İstanbul Seyahat olmalı. Çünkü araç filosundaki otobüsler ile son derece donanımlı ve teknolojik ürünler ile yolcularına kusursuz bir yolculuk vadediyor. Seyahatiniz süresince keyifli vakit geçirmek için dokunmatik ekranlardan canlı TV izleyebilir, internete bağlanabilir, mobil cihazlarınızı şarj edebilir ve yolculuğunuzu daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Bu anlamda seyahatinizi son derece konforlu hale getiren İstanbul Seyahat, araç filosundaki yenilikleri günbegün geliştirerek, duyuruları da güncel bir şekilde biletcini.com.tr adresinden gerçekleştiriyor.

Araç içi yeniliklerin günümüz teknoloji çağında ne kadar önemli olduğundan bahsetmeye çok gerek olmasa da söz konusu uzun otobüs yolculukları olunca araç içi donanım, önemli bir kriter haline geliyor. İstanbul Seyahat araç filosundaki otobüslerin tamamında her yolcunun kullanabileceği dokunmatik ekranlar, şarj kitleri vb. olduğu gibi koltuk mesafesi, koltuk rahatlığı gibi detaylar da düşünülerek tasarlanmış. Netice olarak, İstanbul Seyahat ile yapacağınız otobüs yolculuğu kaç saat sürecek olursa olsun, yol boyunca konforunuzdan ödün vermeyeceğinizin garantisini veriyoruz. Herhangi bir isteğinizde veya olası problemde muavin ile iletişime geçerek talebinizi iletebilirsiniz.

Kampanya ve Duyurular
Tümünü Görüntüle
Havalimanı Basın Bülteni
Yenilikçi Tasarımıyla, Yeni Web Sitemiz Yayında!
İstanbul Havalimanı Seferlerimiz Devam Ediyor
Araç İçi Yeniliklerimiz Devam Ediyor
Yukarı Çık
1940 Yılından İtibaren Güven Veriyoruz
İstanbul Seyahatin 1940 Yılında Abit Tırış tarafından kurulmasıyla birlikte, ilk olarak Samsun Çarşamba'dan Giresun Alucra'ya düzenlenen otobüs seferleri ile karayolu yolcu taşımacılık sektöründe günümüze kadar sürecek olan uzun soluklu yolculuğuna başlangıcı yapılır.

Firmanın kurucusu Abit Tırış'tan bayrağı teslim alan oğlu Talip Tırış 1975 Yılında İstanbul Anadolu Otogarının kurulması ile birlikte trakya bölgesinde ilk olarak İstanbul-Çorlu hattında çalışmaya başlar. Aynı yıllarda Avrupa'nın çeşitli ülkelerine seferler düzenleyerek dış hatlara açılır.

3.Kuşak olarak yönetimi devralan Selami Tırış ile birlikte güvenli yolcu taşımacılığı ve hizmet kalitesini ön planda tutarak büyüyen firma, başta Trakya bölgesi olmak üzere Türkiye'nin sahil şeritlerine Akdeniz, Ege ve Karadeniz bölgesinin büyük bir kısmına seferler düzenlemeye başlamıştır.
Devamını Görüntüle
Bize Ulaşın
0850 222 59 59
Büyük İstanbul Otagarı No:67-68-69 Bayrampaşa / İstanbul
Bizi Takip Edin
Kampanyalardan Haberdar Olun İndirim ve promosyonlardan anında haberdar olmak istermisiniz ?