Yükleniyor..
Beylikdüzü Tekirdağ Seferlerimizle Hizmetinizdeyiz

Beylikdüzü Beykent durağında petrol ofisi istasyonundan hareket eden VİP Sprinter araçlarımızla her saat karşılıklı olarak Beylikdüzü-Tekirdağ ve Tekirdağ-Beylikdüzü seferlerimiz 27.01.2023 tarihi itibari ile başlamıştır. Beylikdüzü Tekirdağ- Altınova seferlerimiz Tem otoyolunu kullanarak yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Beylikdüzü Tekirdağ Bilet fiyatımız 120 TL dir

Beylikdüzü Tekirdağ seferlerimiz sabah 08:00 itibari ile başlayıp akşam 20:00 kadar her saat düzenli olarak gerçekleşmektedir.

Tekirdağ Beylikdüzü seferlerimiz sabah 05:30 itibari başlayıp 19:30 a kadar her saat düzenli olarak gerçekleşmektedir.

Beylikdüzü Tekirdağ otobüs biletlerinizi şubelerimizden ve www.istanbulseyahat.com.tr adresimizden hemen satın alabilirsiniz.

Beylikdüzü Tekirdağ seferlerimiz Büyükçekmece-Kumburgaz güzergahından tem otoyoluna bağlanarak Kınalı çıkış noktasından ayrılıp Marmara Ereğlisi-Yeni Çiftlik -Tekirdağ -Altınova ya ulaşım sağlayacaktır.

2023 model Mercedes Sprinter araçlarımızla Siz değerleri yolcularımıza ulaşım olarak en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Araçlarımızda geniş deri koltuklar, USB şarj ve WİFİ hizmetimiz vardır.

Beylikdüzü Beykent metrobüs durağının hemen yanı başında olan hareket merkezimize Küçükçekmece-Cennet-Sefaköy-Avcılar Beylikdüzü tarından gelecek olan yolcularımız metrobüs ile kolaylıkla ulaşım sağlayacaklardır.

Kampanya ve Duyurular
Tümünü Görüntüle
Beylikdüzü Çorlu Seferlerimizle Hizmetinizdeyiz
Beylikdüzü Tekirdağ Seferlerimizle Hizmetinizdeyiz
Havalimanı Basın Bülteni
Yenilikçi Tasarımıyla, Yeni Web Sitemiz Yayında!
İstanbul Havalimanı Seferlerimiz Devam Ediyor
Araç İçi Yeniliklerimiz Devam Ediyor
Yukarı Çık
1940 Yılından İtibaren Güven Veriyoruz
İstanbul Seyahatin 1940 Yılında Abit Tırış tarafından kurulmasıyla birlikte, ilk olarak Samsun Çarşamba'dan Giresun Alucra'ya düzenlenen otobüs seferleri ile karayolu yolcu taşımacılık sektöründe günümüze kadar sürecek olan uzun soluklu yolculuğuna başlangıcı yapılır.

Firmanın kurucusu Abit Tırış'tan bayrağı teslim alan oğlu Talip Tırış 1975 Yılında İstanbul Anadolu Otogarının kurulması ile birlikte trakya bölgesinde ilk olarak İstanbul-Çorlu hattında çalışmaya başlar. Aynı yıllarda Avrupa'nın çeşitli ülkelerine seferler düzenleyerek dış hatlara açılır.

3.Kuşak olarak yönetimi devralan Selami Tırış ile birlikte güvenli yolcu taşımacılığı ve hizmet kalitesini ön planda tutarak büyüyen firma, başta Trakya bölgesi olmak üzere Türkiye'nin sahil şeritlerine Akdeniz, Ege ve Karadeniz bölgesinin büyük bir kısmına seferler düzenlemeye başlamıştır.
Devamını Görüntüle
Bize Ulaşın
0850 222 59 59
Büyük İstanbul Otagarı No:67-68-69 Bayrampaşa / İstanbul
Bizi Takip Edin
Kampanyalardan Haberdar Olun İndirim ve promosyonlardan anında haberdar olmak istermisiniz ?