Yükleniyor..
Havalimanı Basın Bülteni

İstanbul havalimanından şehirlerarası tarifeli seferler düzenleyen İstanbul Seyahat A.Ş Tekirdağ ve Çorludan sonra 03.07.2020 tarihi itibari ile Edirne - Lüleburgaz İstanbul Havalimanı seferlerine başlamıştır.  

Trakya bölgesinin lider turizm firması olan İstanbul seyahat A.Ş, İstanbul Havalimanı işletmecisi İGA tarafından düzenlenen şehirlerarası yolcu taşımacılığı ihalesinin Tekirdağ-Çorlu-İstanbul Havalimanı güzergâhından sonra Edirne-Lüleburgaz bölgesine de tarifeli seferler düzenleme haklarını aldı.

Trakya bölgesinden İstanbul havalimanına yapılan seferlerde tek yetkili taşımacı firma olan İstanbul Seyahat A.Ş, 15 Nisan 2019 tarihinden itibaren yolculara hizmet vermeye başlamıştı. 1 yılı aşkın süredir devam eden seferlerle Trakya bölgesin de yaşayan vatandaşlarımızın İstanbul havalimanına ulaşımında büyük kolaylık sağlanmıştır.

Türsab (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyesi olan İstanbul Seyahat A.Ş Edirne bölgesinden İstanbul havalimanına ulaşımda yaşanan zorlukları bu proje ile ortadan kaldırmayı hedefliyor. 

 

  • Başlangıç noktası, Edirne Otogar olan seferler, 24 saate yaygın bir şekilde her 3 saatte bir Edirne-Lüleburgaz-İstanbul Havalimanı güzergâhında karşılıklı olarak düzenleniyor.
  • İstanbul Seyahat A.Ş, ayrıca Kırklareli ve Babaeski'den İstanbul havalimanına ulaşmak isteyen yolcularımız için Lüleburgaz Hareket Merkezine yolcu aktarma ve transfer hizmeti sağlamaktadır.
  • Uzunköprü ve Havsa ilçelerin den de İstanbul havalimanı ulaşmak isteyen yolcularımız Edirne İstanbul havalimanı seferlerimize entegre olarak Havsadan yazıhanemize ulaşıp havalimanı seferlerine bilet alabileceklerdir.
  • Sefer saatlerimiz için www.istanbulseyahat.com.tr adresin den havalimanı seferlerine tıklayarak bilgi alabilirsiniz.
  • Ulaşım bedeli ise 90 TL.
  • Havalimanı seferleri için direk telefon numaramız: 0533 209 15 59
Kampanya ve Duyurular
Tümünü Görüntüle
Havalimanı Basın Bülteni
Yenilikçi Tasarımıyla, Yeni Web Sitemiz Yayında!
İstanbul Havalimanı Seferlerimiz Devam Ediyor
Araç İçi Yeniliklerimiz Devam Ediyor
Yukarı Çık
1940 Yılından İtibaren Güven Veriyoruz
İstanbul Seyahatin 1940 Yılında Abit Tırış tarafından kurulmasıyla birlikte, ilk olarak Samsun Çarşamba'dan Giresun Alucra'ya düzenlenen otobüs seferleri ile karayolu yolcu taşımacılık sektöründe günümüze kadar sürecek olan uzun soluklu yolculuğuna başlangıcı yapılır.

Firmanın kurucusu Abit Tırış'tan bayrağı teslim alan oğlu Talip Tırış 1975 Yılında İstanbul Anadolu Otogarının kurulması ile birlikte trakya bölgesinde ilk olarak İstanbul-Çorlu hattında çalışmaya başlar. Aynı yıllarda Avrupa'nın çeşitli ülkelerine seferler düzenleyerek dış hatlara açılır.

3.Kuşak olarak yönetimi devralan Selami Tırış ile birlikte güvenli yolcu taşımacılığı ve hizmet kalitesini ön planda tutarak büyüyen firma, başta Trakya bölgesi olmak üzere Türkiye'nin sahil şeritlerine Akdeniz, Ege ve Karadeniz bölgesinin büyük bir kısmına seferler düzenlemeye başlamıştır.
Devamını Görüntüle
Bize Ulaşın
0850 222 59 59
Büyük İstanbul Otagarı No:67-68-69 Bayrampaşa / İstanbul
Bizi Takip Edin
Kampanyalardan Haberdar Olun İndirim ve promosyonlardan anında haberdar olmak istermisiniz ?