Yükleniyor..
İstanbul Havalimanı Seferlerimiz Devam Ediyor

1975 senesinden beri seyahat ve taşımacılık sektöründe var olan, özellikle son yıllarda sektörde lider konumdaki firmalardan biri haline gelen İstanbul Seyahat, araç filosu ve araç içi yenilikleri günden güne geliştirdiği gibi otobüs seferleri ve rotalarını da genişletmeye devam ediyor. Dünyanın en büyük havalimanı olarak 2019 Nisan ayında hizmete başlayan 3. Havalimanı (İstanbul Havalimanı) için de özel olarak sefer düzenleyen İstanbul Seyahatin sefer saatleri ile ilgili tüm güncel bilgilere istanbulseyahat.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. İstanbul Havalimanına zahmetsiz, güvenilir ve konforlu bir ulaşım vadeden İstanbul Seyahatin bu özel konseptli otobüs seferi için biletinizi online olarak satın almanız size avantaj sağlayacaktır.

Tekirdağ Çorlu Edirne Lüleburgaz kalkışlı İstanbul Seyahat otobüsleri, yolcularını aktarmasız bir şekilde İstanbul Havalimanına ulaştırıyor. Böylelikle Edirne ya da Tekirdağdan İstanbul Havalimanına ulaşmak isteyenlerin birden fazla aktarma yapmasına gerek kalmıyor. 15 Nisan 2019 tarihinden itibaren İstanbul Havalimanı seferlerine başlayan İstanbul Seyahatin Tekirdağ Edirne ve İstanbul kalkış noktaları hakkında bilgi almak için web sitesini ziyaret edebileceğiniz gibi 444 59 59 numaralı çağrı merkezini de arayabilirsiniz. İstanbul Seyahat ayrıcalıkları ile İstanbul Havalimanına ulaşım kolaylaştığı gibi şüphesiz çok daha ekonomik hale de geldi. Bu anlamda İstanbul Seyahat yolcuları akıllarında hiçbir soru işareti olmadan ve aktarmasız olarak İstanbul Havalimanına ulaşabilecek.

Kampanya ve Duyurular
Tümünü Görüntüle
Havalimanı Basın Bülteni
Yenilikçi Tasarımıyla, Yeni Web Sitemiz Yayında!
İstanbul Havalimanı Seferlerimiz Devam Ediyor
Araç İçi Yeniliklerimiz Devam Ediyor
Yukarı Çık
1940 Yılından İtibaren Güven Veriyoruz
İstanbul Seyahatin 1940 Yılında Abit Tırış tarafından kurulmasıyla birlikte, ilk olarak Samsun Çarşamba'dan Giresun Alucra'ya düzenlenen otobüs seferleri ile karayolu yolcu taşımacılık sektöründe günümüze kadar sürecek olan uzun soluklu yolculuğuna başlangıcı yapılır.

Firmanın kurucusu Abit Tırış'tan bayrağı teslim alan oğlu Talip Tırış 1975 Yılında İstanbul Anadolu Otogarının kurulması ile birlikte trakya bölgesinde ilk olarak İstanbul-Çorlu hattında çalışmaya başlar. Aynı yıllarda Avrupa'nın çeşitli ülkelerine seferler düzenleyerek dış hatlara açılır.

3.Kuşak olarak yönetimi devralan Selami Tırış ile birlikte güvenli yolcu taşımacılığı ve hizmet kalitesini ön planda tutarak büyüyen firma, başta Trakya bölgesi olmak üzere Türkiye'nin sahil şeritlerine Akdeniz, Ege ve Karadeniz bölgesinin büyük bir kısmına seferler düzenlemeye başlamıştır.
Devamını Görüntüle
Bize Ulaşın
0850 222 59 59
Büyük İstanbul Otagarı No:67-68-69 Bayrampaşa / İstanbul
Bizi Takip Edin
Kampanyalardan Haberdar Olun İndirim ve promosyonlardan anında haberdar olmak istermisiniz ?