Yükleniyor..
Yenilikçi Tasarımıyla, Yeni Web Sitemiz Yayında!

1940 senesinden günümüze sektörde var olan ve her geçen yıl hem sektörel bazda hem de teknolojinin gereklilikleri açısından yenilikçilik ilkesini en iyi şekilde uygulayan İstanbul Seyahat A.Ş. firmasının yeni web sitesi yayında!

Yenilikçi, Kullanımı Kolay ve Pratik

Son derece teknolojik ve de çağımıza uygun bir şekilde tasarlanmış olan istanbulseyahat.com.tr adresinden online bilet alma seçeneğinin dışında sefer ve güzergahlara dair en güncel bilgileri de yolcularına sunması, web sitesini daha kullanışlı bir hale getiriyor şüphesiz. Kullanımı kolay ve pratik olan web sitesi, yenilikçi tasarımı ile de dikkat çekiyor. Ekonomik ve güvenilir bir şekilde online otobüs bileti almak İstanbul Seyahat ile çok kolay! Akıllı mobil cihaz, tablet ve bilgisayardan kolaylıkla erişilebilir olan istanbulseyahat.com.tr adresini ziyaret ederek İstanbul Seyahat’in güncel otobüs sefer saatleri ve bilet fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Yenilikçi web sitesinin bir diğer özelliği de İstanbul Seyahat müşterilerine özel bir sadakat programı olan Seyahat Kart üye olma imkanı sunması. Seyahat Kart’ın ne gibi avantajları var; işte detaylar:

Seyahat Kart’lı Olun, Puanları Artırın

İstanbul Seyahat ile sık seyahat eden veya etmeyi planlayan yolcular için her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bir sadakat sistemi var. İstanbul Seyahat’i tercih eden yolculara sunulan ayrıcalıkların tek bir çatı altında topladığı Seyahat Kart sistemi sayesinde satın aldığınız her otobüs bileti için puan kazanma imkanınız var. Bu puanlarınızı biriktirebilir ya da bir sonraki seyahatlerinizde ve her otobüs bileti satın alınımında puanları kullanabilirsiniz. Belli bir miktar puan biriktirerek İstanbul Seyahat firmasından ücretsiz bir şekilde otobüs bileti de alabilirsiniz. Tabii bu sadakat sistemi sadece bununla da sınırlı değil; Seyahat Kart üyeleri, İstanbul Seyahat’in tüm seferleri, güzergahları, online bilet sorgulama ekranı, online bilet satın alma vb. işlemler için de zaman kazanacaktır.

Seyahat Kart’lı olmanın avantajları:

  • İstanbul Seyahat firmasından her otobüs bileti alışınızda Seyahat Kart puanı kazanırsınız.
  • Seyahat Kart üyeleri, her otobüs bileti aldıkça kazandığı puanları biriktirip, web sitesi üzerinden ücretsiz otobüs bileti alma imkanına sahip.
  • Sadece Seyahat Kart sahiplerine özel indirimli otobüs biletlerinden ve yeni güzergahlardan ilk siz haberdar olursunuz.
Kampanya ve Duyurular
Tümünü Görüntüle
Havalimanı Basın Bülteni
Yenilikçi Tasarımıyla, Yeni Web Sitemiz Yayında!
İstanbul Havalimanı Seferlerimiz Devam Ediyor
Araç İçi Yeniliklerimiz Devam Ediyor
Yukarı Çık
1940 Yılından İtibaren Güven Veriyoruz
İstanbul Seyahatin 1940 Yılında Abit Tırış tarafından kurulmasıyla birlikte, ilk olarak Samsun Çarşamba'dan Giresun Alucra'ya düzenlenen otobüs seferleri ile karayolu yolcu taşımacılık sektöründe günümüze kadar sürecek olan uzun soluklu yolculuğuna başlangıcı yapılır.

Firmanın kurucusu Abit Tırış'tan bayrağı teslim alan oğlu Talip Tırış 1975 Yılında İstanbul Anadolu Otogarının kurulması ile birlikte trakya bölgesinde ilk olarak İstanbul-Çorlu hattında çalışmaya başlar. Aynı yıllarda Avrupa'nın çeşitli ülkelerine seferler düzenleyerek dış hatlara açılır.

3.Kuşak olarak yönetimi devralan Selami Tırış ile birlikte güvenli yolcu taşımacılığı ve hizmet kalitesini ön planda tutarak büyüyen firma, başta Trakya bölgesi olmak üzere Türkiye'nin sahil şeritlerine Akdeniz, Ege ve Karadeniz bölgesinin büyük bir kısmına seferler düzenlemeye başlamıştır.
Devamını Görüntüle
Bize Ulaşın
0850 222 59 59
Büyük İstanbul Otagarı No:67-68-69 Bayrampaşa / İstanbul
Bizi Takip Edin
Kampanyalardan Haberdar Olun İndirim ve promosyonlardan anında haberdar olmak istermisiniz ?